fbpx

COVID-19 Informacje

Drodzy Klienci i Partnerzy PBPO!

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, które wprowadziło zamknięcie granic RP oraz poważne ograniczenia w życiu, nauce i pracy milionów Polaków zmuszeni zostaliśmy odwołać wszystkie nasze wycieczki, które miały się odbyć do dnia 24.06.2020 r.

Poniżej przedstawiamy oficjalne stanowisko PBPO oraz poradnik jak postąpić po anulacji wycieczki.

PBPO w ciągu 10 lat działalności kilkakrotnie mierzyło się z wyjątkowymi i trudnymi sytuacjami na świecie oraz na rynku turystycznym. Zawsze radziliśmy sobie z tymi wyzwaniami, doskonaląc nasze produkty i usługi. Jesteśmy dobrze przygotowani na te chwilowo trudne czasy i cały nasz zespół ciężko pracuje aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i rzetelną informację.

Dziękujemy Państwu za wykazywane zrozumienie, a przede wszystkim za to, że jesteście z nami!

Wycieczki z PBPO już od ponad 10 lat inspirują oraz zachęcają do odkrywania nowych szlaków i niezwykłych miejsc… I to się nie zmieni! Przygotowujemy dla Państwa nowe rozwiązania i możliwości, opracowujemy nowe ciekawe trasy do ekscytujących podróży, które będą powodem do radości i motywacją do planowania następnych wyjazdów z PBPO.

Ponadto postanowiliśmy wspierać Was w pozostaniu w domu. Dlatego zapraszamy Państwa na wirtualne wojaże z PBPO… Przybliżamy Państwu fascynującą Europę, zwiedzamy najciekawsze muzea, odkrywamy tajemnice historii i kultury, poznajemy kulinarne zwyczaje i gusty…

Komunikaty

Wirtualne podróże #zostanwdomu #zwiedzajonlinezPBPO

Dowiedz się pierwszy o naszej ofercie i promocjach

Scroll Up