fbpx

COVID-19 Informacje

zasady przekraczania granicy

Drodzy Klienci i Partnerzy PBPO!

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, które wprowadziło zamknięcie granic RP oraz poważne ograniczenia w życiu, nauce i pracy milionów Polaków zmuszeni zostaliśmy odwołać wszystkie nasze zagraniczne wycieczki, które miały się odbyć do dnia 30.06.2020 r.

Poniżej przedstawiamy oficjalne stanowisko PBPO oraz poradnik jak postąpić po anulacji wycieczki.

PBPO w ciągu 10 lat działalności kilkakrotnie mierzyło się z wyjątkowymi i trudnymi sytuacjami na świecie oraz na rynku turystycznym. Zawsze radziliśmy sobie z tymi wyzwaniami, doskonaląc nasze produkty i usługi. Jesteśmy dobrze przygotowani na te chwilowo trudne czasy i cały nasz zespół ciężko pracuje aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i rzetelną informację.

Dziękujemy Państwu za wykazywane zrozumienie, a przede wszystkim za to, że jesteście z nami!

Wycieczki z PBPO już od ponad 10 lat inspirują oraz zachęcają do odkrywania nowych szlaków i niezwykłych miejsc… I to się nie zmieni! Przygotowujemy dla Państwa nowe rozwiązania i możliwości, opracowujemy nowe ciekawe trasy do ekscytujących podróży, które będą powodem do radości i motywacją do planowania następnych wyjazdów z PBPO.

Ponadto postanowiliśmy wspierać Was w pozostaniu w domu. Dlatego zapraszamy Państwa na wirtualne wojaże z PBPO… Przybliżamy Państwu fascynującą Europę, zwiedzamy najciekawsze muzea, odkrywamy tajemnice historii i kultury, poznajemy kulinarne zwyczaje i gusty…

Komunikaty

Wirtualne podróże #zostanwdomu #zwiedzajonlinezPBPO

Dowiedz się pierwszy o naszej ofercie i promocjach

"Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, produktach i usługach od PBPO”. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać wysyłając taką wolę na maila marketing@pbpo.pl. Administratorem Twoich danych jest PBPO. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdują się w MENU w zakładce RODO.”