fbpx

Oferta dla firm, instytucji, szkół

Szanowni Państwo,

Polskie Biuro Podróży Olsztyn Sp. z o.o. (PBPO) jest  touroperatorem specjalizującym się w profesjonalnej aranżacji i realizacji wycieczek autokarowych i lotniczych po Europie i na Kaukaz.

Oprócz naszej oferty katalogowej zajmujemy się również organizacją wyjazdów firmowych oraz szkolnych. Jesteśmy zorientowani na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów.

Wystarczy, że otrzymamy informację o interesującym Państwa kierunku, terminie, ilości dni oraz ilości uczestników, a w ciągu 72 godzin otrzymają Państwo kompleksową propozycję wycieczki zawierającą aranżacje transportu, hoteli, posiłków, pilota, przewodników oraz programu zwiedzania.

Niezależnie od wybranej przez Państwa formy wycieczki, PBPO zapewni Wam:

  • miłą, szybką i kompleksową obsługę
  • propozycję bogatego i ciekawego programu
  • najlepsze dostępne hotele
  • kompetentnych pilotów i przewodników
  • nowoczesne autokary o wysokim standardzie
  • efektywne zwiedzanie z obsługą w systemie TOUR GUIDE
  • rozsądne ceny

Wieloletnie doświadczenie zespołu PBPO i dążenie do perfekcji w organizacji oraz realizacji wycieczek wraz z wieloma pozytywnymi opiniami daje nam przekonanie, iż jesteśmy gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Zgodnie z procedurami firmy wszystkie nasze imprezy przed i po ich realizacji są dokładnie analizowane według rygorystycznych kryteriów.

Jesteśmy firmą z 100% udziałem polskiego kapitału Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych.
Polskie Biuro Podróży Olsztyn Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o usługach turystycznych, posiada Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez Signal Iduna Polska – Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół PBPO

WYCENA

Programy wyceniane są w zależności od kierunku, terminu, liczby uczestników, czasu trwania oraz wybranych atrakcji. Aby przygotować program w pełni odpowiadający Państwa potrzebom, prosimy o przesłanie zapytania zawierającego podstawowe informacje związane z planowanym przez Państwa wyjazdem. Gwarantujemy odpowiedź na wszelkie pytania w ciągu 72 godzin!

KONTAKT

biuro@pbpo.pl
(+48 89) 535-08-18
(+48) 606-607-061
ul. Knosały 7 lok. 2, 10-015 Olsztyn

Dowiedz się pierwszy o naszej ofercie i promocjach

"Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, produktach i usługach od PBPO”. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać wysyłając taką wolę na maila marketing@pbpo.pl. Administratorem Twoich danych jest PBPO. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdują się w MENU w zakładce RODO.”

Agencje Turystyczne:
Wycieczki PBPO dostępne są w ponad 2000 Biurach Podróży na terenie całego kraju.
Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie najbliższe biuro z naszą ofertą.

Godziny pracy:
pn-pt 09:00-17:00
sobota 10:00 -14:00 (maj-październik)

e-mail: biuro@pbpo.pl
internet: www.pbpo.pl

e-mail: biuro@pbpo.pl
internet: www.pbpo.pl