fbpx

Chcemy dostarczać klientom pozytywnych emocji

PBPO to biuro podróży oraz międzynarodowy touroperator, który z roku na rok umacnia swoją pozycję w branży.

Skupiamy się na relacjach międzyludzkich, obsłudze klienta najwyższej jakości i udoskonalaniu naszych wycieczek. W 2010 roku, kiedy powstało PBPO ustaliliśmy konkretną ścieżkę działania, którą konsekwentnie podążamy. Kontynuując dobre praktyki Orbisu, oferujemy podróże najwyższej jakości oraz profesjonalną obsługę.

PBPO to biuro, które powstało w sercu Warmii i Mazur. Firma, której filarem jest wieloletnia przyjaźń i doświadczenie zdobywane latami.

Tworząc pełne emocji i wzruszeń wycieczki, chcemy umożliwić klientom odczuwanie piękna Europy i ludzkiej życzliwości. Na naszych wycieczkach życie pisze wspaniałe scenariusze, łącząc ludzi przyjaźnią, a czasami nawet miłością. Cieszymy się ich radością i to ona nas motywuje do organizowania wyjazdów. Jeśli tak jak my – kochasz wycieczki objazdowe –     Czekamy na Ciebie w PBPO ☀

Biuro Podróży

Wycieczki objazdowe autokarem i samolotem

Międzynarodowy touroperator

Poznaj nas lepiej dzięki mediom społecznościowym

Dowiedz się pierwszy o naszej ofercie i promocjach

"Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, produktach i usługach od PBPO”. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać wysyłając taką wolę na maila marketing@pbpo.pl. Administratorem Twoich danych jest PBPO. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdują się w MENU w zakładce RODO.”

Agencje Turystyczne:
Wycieczki PBPO dostępne są w ponad 2000 Biurach Podróży na terenie całego kraju.
Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie najbliższe biuro z naszą ofertą.

Godziny pracy:
pn-pt 09:00-17:00
sobota 10:00 -14:00 (maj-październik)

e-mail: biuro@pbpo.pl
internet: www.pbpo.pl

e-mail: biuro@pbpo.pl
internet: www.pbpo.pl